دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

تبلت گلکسی تب S4

مشخصات تبلت گلکسی تب S4 سامسونگ Galaxy Tab S4

eonline724.ir

تبلت گلکسی تب S4

تبلت گلکسی تب S4 سامسونگ یکی از مورد انتظارترین محصولات امسال است.این روزها به دلیل بازار نامناسب تبلت ها فروش این محصولات کمتر از هرزمان دیگری شده است. با این حال، سامسونگ قصد دارد با معرفی Galaxy Tab S4 به عنوان یکی از بهترین تبلت های اندرویدی خود، بازار را به دست خود بگیرد.

طراحی و امکانات

طراحی تبلت گلکسی تب S4 و نسل قبلی آن خیلی متفاوت نیست . به عبارت دیگر، نسخه مدرن‌شده Galaxy Tab S3 روبروی ما قرار خواهدگرفت. در قاب پشتی این تبلت که احتمالا از جنس فلز یا شیشه خواهد بود، یک دوربین قرار گرفته است که دقت آن نامعلوم می باشد. مطابق با عبارت درج‌شده در بخش پایینی، احتمالا سیستم صوتی این تبلت توسط AKG تنظیم خواهد شد. شاید نسبت به دو نسل اخیر تبلت های سامسونگ تفاوت زیادی مشاهده نکنیم ولی  حاشیه‌های نمایشگر آن به شکل قابل توجهی کاهش داده شده است. با اینکه ما با صفحه نمایش بدون حاشیه روبرو نیستیم ، ولی سامسونگ با این اقدام قدم مثبت بزرگی برداشته است.

کلید فیزیکی هوم که به عنوان اسکنر اثر انگشت هم در گلکسی تب S3 استفاده میشد ،
در نسل جدید دیده نمی شود. به جای آن، احتمالا این تبلت جدید به  اسکنر عنبیه چشم مجهز شود.

زمان عرضه تبلت گلکسی تب S4 سامسونگ

مشابه ساعت هوشمند گلکسی واچ ، دو احتمال کلی وجود دارد و ممکن است سامسونگ در رویداد ۹ آگوست (۱۸ مرداد)، از تبلت جدید خود در کنار گلکسی نوت ۹ رونمایی کند. هرچند، از آنجایی که گلکسی نوت ۹ ستاره این کنفرانس خواهد بود، ممکن است کره‌ای‌ها زمان دیگری را در نظر داشته باشند و در شهریور ماه و نمایشگاه IFA 2018، تبلت گلکسی تب S4 را پیش روی علاقه‌مندان قرار دهند.