دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

اولین بنچمارک گلکسی اس 10 سامسونگ

پرچمدار آتی سامسونگ نسبت تصویر ۱۹ به ۹ خواهد داشت

eonline724.ir

اولین بنچمارک گلکسی اس ۱۰ سامسونگ

نسبت تصویر ۱۹ به ۹ گلکسی اس ۱۰ را از اولین بنچمارک گلکسی اس ۱۰ سامسونگ (Samsung  Galaxy S10) که درباره رزولوشن نمایشگر آن می باشد ، می توان دریافت کرد.
این نسبت تا به حال در پرچمداران سامسونگ دیده نشده است.

باتوجه به سخنان اخیر مدیرعامل سامسونگ درطراحی دهمین پرچمدار گوشی های سری S این کمپانی ،
باید منتظر تغییرات شگرفی باشیم.بخشی از این تغییرات توسط  اولین بنچمارک گلکسی اس ۱۰ اعلام شده است.
بر این اساس نمایشگر پرچمدار آتی سامسونگ، دارای نسبت تصویر ۱۹ به ۹ خواهد بود؛
درصورتی که پرچمداران اخیر سامسونگ دارای نمایشگر Infinity display با نسبت تصویر ۱۸٫۵ به ۹ هستند.

بنچمارک گلکسی اس ۱۰ یا محصولی دیگر؟

این بنچمارک‌گیری با استفاده از اپلیکیشن HTML5test انجام شده و نتایج آن به یک اسمارت فون با بهره گیری از اندروید ۹٫۰ پای با شماره مدل SM-G405F اختصاص داشته است. البته چنین شماره مدلی به پرچمداران سری S نمی‌خورد؛ اما این شرکت قبلا هم از شماره مدل‌های فیک برای پرچمداران خود، پیش از معرفی رسمی آن‌ها استفاده کرده است. از سویی دیگر این کمپانی چندین بار برای مدل‌های پیشین گلکسی اس، از شماره‌هایی با حروف آغازین SM-G4 استفاده کرده بود.

حاشیه‌های باریک‌تر یا فقط افزایش رزولوشن؟

در بنچمارک SM-G405F به رزولوشن ۸۶۹ در ۴۱۲ پیکسل نمایشگر این پرچمدار اشاره شده است که نسبت به گلکسی اس ۹ با وضوح تصویر ۸۴۶ در ۴۱۲ پیکسل ، بالاتر است که نشان دهنده ی  برخورداری  گلکسی اس ۱۰ از یک نمایشگر کشیده‌تر با نسبت تصویر ۱۹ به ۹ باشد.

تغیر در نسبت نمایشگر باعث تقویت شایعات مبنی بر کم شدن حاشیه نمایشگر در پرچمدار آتی سامسونگ می شود.از طرفی به دلیل اینکه سامسونگ تا به حال از طراحی ناچ استقبال نکرده است  وجود این نمایشگر در اعضای خانواده گلکسی اس ۱۰ بعید به نظر می رسد.