دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

ایرباد وایرلس آنر

رونمایی از ایرباد وایرلس آنر FlyPods توسط شرکت هواوی

eonline724.ir

ایرباد وایرلس آنر

در این مطلب از دروازه به ایرباد وایرلس آنر هواوی می پردازیم.
برند جانبی هواوی بعد از اینکه اپل ، ایرپاد  خود را تولید کرد و  دیگر شرکت ها محصولات مشابه را وارد بازار کردند ، به این عرصه وارد شده است.
فلای پادز (FlyPods) نام ایرباد وایرلس آنر می باشد که در تاریخ ۳۱ اکتبر به طور رسمی معرفی خواهد شد.

روز نهم آبان ماه مراسمی برای رونمایی از گوشیHuawei Honor Magic 2 و ساعت هوشمند آنر واچ برگزار خواهد شد، که امیدواریم ایرباد وایرلس آنر نیز رونمایی شود. در پوستر تبلیغاتی که منتشر شده است شباهت ظاهری FlyPods با AirPods اپل را میتوان دید. همچنین، وجود گجت صوتی آنر با توانایی های مختلفی مثل حذف صدای مزاحم، کنترل لمسی و کیس قابل شارژ دوراز ذهن نیست.

ایرباد وایرلس آنر

قبلا منتظر بودیم تا ایرباد بی سیم جدید هواوی ،در روز معرفی گوشی های سری میت ۲۰ ، رونمای شود؛
اما این اتفاق در لندن رخ نداد. پیش از آن مراسم در فضای مجازی قبل از این مراسم عکس هایی از FreeBuds 2 منتشر شده بود که  نشان میداد هواوی در طراحی این ایرباد تغییرات زیادی ایجاد کرده است.

همچنین اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که ویژگی خاصی موسوم به «سنسور استخوانی» در  نسل دوم این ایربادها،به کار رفته شده است، که نه تنها امکان انتقال صدا از طریق تکنولوژی القای استخوانی را فراهم می‌کند؛ بلکه با کمک هوش مصنوعی باعث متمایز شدن بین صدای کاربر و سایرین می‌شود. ، در FreeBuds 2  همچنین عمر باتری نیز افزایش پیدا کرده است که احتمالا همراه با گوشی های سری پی ۳۰ هواوی در سال آینده میلادی معرفی خواهد شد.
اما پیش از آن، باید دید چنین قابلیت‌هایی درایرباد ویرلس آنر FlyPods نیز جایی خواهند داشت یا خیر؟