دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

استفاده آسان از اپ استور

استفاده آسان از اپ استور مک با بازطراحی جدید شرکت اپل

eonline724.ir

استفاده آسان از اپ استور

در این مطلب به استفاده آسان از اپ استور می پردازیم .
طراحی جدیدی به فروشگاه نرم‌افزاری مک توسط اپل انتشار می یابد که این اقدام به منظور نزدیک کردن تجربه‌ی استفاده از اپ استور مک به اپ استور iOS می باشد.

نسخه‌ی جدیدی از سیستم‌عامل دسکتاپ اپل با نام Mojave در جریان کنفرانس WWDC 2018 ارائه شد.با هدف نزدیک‌تر شدن فروشگاه اپلیکیشن مک به فروشگاه iOS تغییراتی در ظاهر آن رخ داده است که از قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوع macOS 10.14 می باشد؛ این تغییرات از نسخه‌ی بازطراحی‌شده‌ی اپ استور در iOS 11 تاثیر گرفته اند.

استفاده آسان از اپ استور

اپ استور مک اکنون همانند نسخه‌ی iOS  به یک فید جستجوی مرکزی موسوم به Discoverمجهز شده است که در آن اپلیکیشن‌های منتخب از سوی اپل با محتوایی غنی و ویدیو‌هایی با پخش خودکار توصیف می‌شوند. همانند اپ استور iOS که شاخه‌ی Games  به بخشی مجزا منتقل شد، اپل در نسخه‌ی مک نیز دسته‌های جدید با نام‌های Create ،Work ،Play و Develop ایجاد کرده است که در آن‌ها اپلیکیشن‌ها یا بازی‌های مرتبط را به نمایش می‌گذارد.

صفحات Product نیز توسط کوپرتینونشین‌هامورد بازبینی  قرار گرفته است و اکنون در این صفحات  ویدیوهای پیش‌نمایش و نقدهای چشم‌گیرتری را می بینیم. اپل علاوه بر دسته‌های جدید ساخت، کار، بازی و توسعه را با نمایش اپلیکیشن‌های برجسته زیر آن‌ها ،برخی از اپلیکیشن‌های جدید ساخت برندهای بزرگ مانند :

را وارد اپ استور می کند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به اشاره کرد.