دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

آنتی ویروس McAfee

معرفی آنتی ویروس McAfee به صورت پیش نصب شده

eonline724.ir

آنتی ویروس McAfee

از این پس آنتی ویروس McAfee به صورت پیشفرض بر روی گوشی گلکسی اس ۸ (Samsung Galaxy S8)، تلویزیون های هوشمند و کامپیوترهای سامسونگ نصب خواهد بود.

آنگونه به نظر می‌رسد که سامسونگ و مک آفی رابطه‌ی بسیار خوبی را با یکدیگر برقرار کرده‌اند؛ کمپانی کره‌ای از یک رابطه کاری بسیار سفت و سخت با مک آفی پرده برداری کرد که حاصل آن آنتی ویروس MacAfee به صورت پیش نصب شده بر روی گلکسی اس ۸ ، تلویزیون های هوشمند و کامپیوترهای سامسونگ است.

 آنتی ویروس McAfee

به نقل از سامسونگ، تکنولوژی ضد تروژان McAfee VirusScan:
از ماه آوریل، به صورت از پیش نصب شده بر روی گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ قرار خواهند داشت.
در واقع این بدان معناست که :
تمامی گوشی های سامسونگ قرار است در زمان عرضه، از این نرم افزار برخوردار باشند.
علاوه بر این، سامسونگ همچنین تایید کرده است که :
آنتی ویروس McAfee بر روی گوشی های قدیمی‌تر این کمپانی شامل
گلکسی اس ۷،
گلکسی اس ۷ اج،
گلکسی اس ۶،
گلکسی اس ۶ اج
و همچنین گلکسی نوت ۵
نیز به صورت رایگان قابل ارائه خواهد بود.
چنین تکنولوژی ضد تروژان مشابه‌ای در اختیار کاربران آمریکایی و کره‌ای گوشی های هوشمند سامسونگ نیز قرار خواهد گرفت، در حالی که طی نیمه نخست سال ۲۰۱۷ کشورهای دیگری نیز به جمع دریافت کنندگان این آنتی ویروس اضافه خواهند شد.

آنتی ویروس McAfee بر روی کامپیوترهای سامسونگ

در انتها، پکیج امنیتی کراس دیوایس McAfee LiveSafe اینک به صورت پیش نصب شده بر روی تمامی کامپیوترهای قابل فروش در سال ۲۰۱۷ سامسونگ قرار گرفته است. با این حال لازم به ذکر است که کاربران کامپیوترهای سامسونگ تنها ۶۰ روز می‌توانند از آنتی ویروس McAfee به صورت رایگان استفاده کنند و اگر قصد استفاده‌ی متداوم از آن را داشته باشند، تخفیف بسیار ویژه‌ای برای خرید آن را دریافت خواهند کرد.