دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

صفحه اینستاگرام سلام نو

با مطالب محبوب‌ سلام نو در اینستاگرام آشنا شوید!

eonline724.ir

صفحه اینستاگرام سلام نو

در این مقاله از دروازه می خواهیم به توضیحاتی درخصوص با  محبوب‌ترین مطالب صفحه اینستاگرام سلام نو بپردازیم، پس با ما همراه باشید.
گفته می شود که سلام نو هر روز عکس‌ها و ویدئوهای جذابی با موضوعات متنوعی را در اینستاگرام مننشر می کند و سعی بر این دارد تا  توجه کاربران را به خود جلب کند.

صفحه اینستاگرام سلام نو

این در حالی است که اینستاگرام سلام نو با ده‌ها هزار مخاطب  به عنوان یکی از صفحات مورد توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام واقع شده است.
حال در ادامه می خواهیم به این توضیحات بپردازیم.

 داستان دختری که پس از ۹ ماه از دست آدم‌ربایان نجات پیدا کرد

الیزابت اسمارت در ۱۲ مارس ۲۰۰۳ در سن ۱۴ سالگی توسط زوج متجاوزی که به عنوان مسافر گمشده خود را معرفی کردند ربوده شد. او که اکنون ۳۱ ساله است ۹  ماه پس از ربوده شدن در یک کلبه چوبی در جنگل در حالی که به یکی از ستون‌های چوبی بسته شده بود توسط جنگلبانان پیدا شد.

سکانس تاریخی فیلم دیکتاتور بزرگ با هنرنمایی چارلی چاپلین

سکانس پایانی دیکتاتور بزرگ با سخنرانی تاثیرگذار چاپلین  جذابیت خاصی به این فیلم داده است. در این سخنرانی چارلی چاپلین نقدهای تندی را به رویه ظالمانه دیکتاتورها کرده بود تا جایی که هیتلر تماشایش را در آلمان و همه ی کشورهای تحت اشغال نازی ها ممنوع کرده بود.

۶ کشوری که حمله به آنها غیرممکن است

یکی از کلیپ‌هایی که با استقبال مخاطبان اینستاگرام سلام نو رو به رو شده کلیپ ۶ کشوری است که حمله به آنها غیرممکن است. روسیه، استرالیا، آمریکا، ژاپن، کره شمالی و ایران شش کشوری هستند که می‌توان گفت حمله به آنها غیرممکن است. از جغرافیای این کشورها گرفته تا توانایی دفاعی آنها همه و همه از عواملی است که باعث می‌شود هیچ کشوری به فکر حمله به آن نیفتد.

۶ راز شعبده‌بازی

شعبده‌بازان رازهای سر به مهری دارند که در کلیپی که در اینستاگرام سلام نو می‌توان آن را دید، بخشی از آن افشا شده است. کد‌های مخفی شعبده‌بازان آن قدر برایشان حیاتی و مهم است که شعبده‌باز‌های مشهور جهان آن‌ها را در بانک‌های مشهور و صندوق‌های امنیتی ویژه نگهداری می‌کنند.

زنان موفقی که تاریخ را تغییر دادند

انتخاب تنها ۵ زن از بین زنانی که دنیا را تغییر داده‌اند قطعا انتخاب سختی خواهد بود.

  • مرلین مونرو خواننده و مانکن مشهور آمریکایی
  • ماری کوری، دانشمند و مخترع اشعه ایکس که نقش مهمی در شناخت و دستیابی به انرژی اتمی داشته
  • مادر ترزا، راهبه کاتولیک آلبانیایی و موسس جمعیت مبلغان خبریه در هند
  • هلن کلر نویسنده‌ای که نه می‌دید و نه می‌شنید و طبیعتا صحبت هم نمی‌توانست بکند
  • کاترین هوتون هپبورن بازیگر آمریکایی سینما، تلویزیون و تئاتر