دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

درسال آینده ، شاهد عرضه گوشی های هوشمند جدید اچ تی سی خواهیم بود!

eonline724.ir

در ابتدای این گزارش از دروازه باید عنوان کرد که در طی این سال های اخیر، کمپانی اچ تی سی با روزهای بسیار بدی مواجه شده است و با سرعت زیادی ، سهم خود در بازار موبایل را از دست داده است.
این در حالی است که کمپانی اچ تی سی همچنان قصد عرضه گوشی های هوشمند جدیدی را در سال های آینده دارد.
علاوه بر این نیز تصمیم دارد تا در سال ۲۰۱۹ هم به نوآوری در دنیای موبایل ادامه بدهد.
همچنین HTC  درصدد آن است تا با یکپارچه کردن فناوری‌های هوش مصنوعی، بلاک چین و ۵G، اقدام به افزایش قدرت قسمت موبایلش کند.

بنابراین تا قبل از پایان سال  ۲۰۱۸ احتمال دارد تا  یک نسخه مجهز به  ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت ظرفیت داخلی از اچ تی سی یو ۱۲ لایف را روانه بازار کند.
در حالی که تنها نسخه در دسترس کنونی از این میان‌رده، از  ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی برخوردار می باشد.
همچنین ناگفته نماند که امکان افزایش فضای ذخیره‌سازی داده در این گوشی هم فراهم شده است،  ولی بر اساس هیبریدی بودن درگاه سیم کارت آن، کاربران تنها می توانند یک گزینه را انتخاب نمایند،  سیم کارت دوم و کارت حافظه جانبی.

اچ تی سی برای ۲۰۱۹ چه برنامه ای دارد؟

گفته می شود با وجود اینکه درحال حاضر کمپانی اچ تی سی در دنیای موبایل با وضعیت بسیار بدی مواجه شده است، ولی  در عوض در پلتفرم‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی از موفقیتی برخوردار شده است و تصمیم به ادامه تولید محتوا در این زمینه‌ها را دارد.
همچنین با توجه به ادعای اچ تی سی ، هدست‌ها (واقعیت مجازی) و گوشی های هوشمند تکنولوژی‌هاییبا هم مرتبط می باشند.
البته باید خاطر نشان کرد که پخش بی‌دردسر محتواهای واقعیت مجازی و افزوده، به عدم وجود هرگونه تاخیر در ارسال و دریافت داده نیاز دارد ، از همین رو ، شبکه موبایل ۵G هم باید در اختیار قرار گیرد.
لازم به ذکر است که شرکت اچ تی سی درخصوص با  تولید گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین هم دارای تجربه های بسیاری می باشد، زیرا گوشی اچ تی سی Exodus 1 با سپری شدن حدودا دو ماه پس از معرفی، عرضه آن در ماه بعد خواهد بود.
علاوه بر این نیز ، این گوشی دارای  سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز مربوط به ارزهای رمزنگاری شده هم می باشد.
ناگفته نماند که جهت خرید آن بایستی مبلغ را به صورت پول دیجیتالی پرداخت نمائید.