دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

از این پس هرسال شاهد عرضه گوشی های هوشمند منعطف سامسونگ خواهیم بود!

eonline724.ir

با توجه به گزارش برخی از خبرهای منتشر شده ، ظاهرا کمپانی سامسونگ تصمیم دارد تا هر ساله بازار فروش گوشی های هوشمند را خالی از گوشی تاشدنی خود نگذارد.
در ادامه این مقاله از دروازه می خواهیم جزئیات این خبر را بررسی کنیم، پس با ما همراه باشید.
انگار باید از این پس به دیدن گوشی‌های تاشدنی سامسونگ عادت کنیم.

لازم به ذکر است که در کنفرانس روز توسعه‌دهندگان سامسونگ که در شهر سئول برگزار می‌شود؛  شاهد چشم‌اندازی از گوشی‌های هوشمند تاشدنی سامسونگ خوهایم بود.
همچنین سامسونگ در گزارشی اعلام کرده است که قرار است تا هرساله  این همایش برگزار شود، ولی علت آن چیست؟

علاوه بر این نیز ، با توجه به گفته های مدیر قسمت گوشی‌های هوشمند سامسونگ، دی‌جی کُه (DJ Koh) درخصوص با همین برنامه‌های سامسونگ، با بهره گیری سه‌گانه‌های گلکسی اس ۱۰ و گوشی‌های تاشدنی سری گلکسی اف (Galaxy F)، در سال بعد،  آینده‌‌ی سامسونگ بهتر از امسال خواهد بود.

در این صورت ، تولید گوشی‌های سری اف همواره ادامه پیدا خواهد کرد ، همان‌طور که دیجی کُه گفته است باید هرساله منتظر گوشی‌های هوشمند تاشدنی این شرکت باشیم و به نظر می‌آید همین حالا هم طرح این گوشی‌ها را در میان نمونه‌های اولیه در کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگِ سان‌فرانسیسکو دیده باشیم.

همچنین طرح‌های ثبت اختراع این شرکت حاکی از آن است که این گوشی‌ها می توانند به داخل تا شوند  و صفحه‌نمایش آن‌ها در حالت باز تمام صفحه و در حالت بسته نیمی از آن را پوشش می‌دهد.
بنابراین در همه حات ها نمایشگر قادر است تا به دو قسمت تقسیم شده یا به‌سمت یکی از لبه‌های گوشی منتقل شود.