دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

رایگان شدن چنداپلیکیشن پولی آیفون

رایگان شدن چنداپلیکیشن پولی آیفون به مدت محدود برای کاربران

eonline724.ir

رایگان شدن چنداپلیکیشن پولی آیفون

با دروازه باشید تا در این مقاله‌شما را با چندین اپلیکیشن پولی آیفون آشنا کنیم که برای مدتی محدود رایگان شده‌اند،و در صورت تمایل قادر به دانلود آن باشید.

رایگان شدن چنداپلیکیشن پولی آیفون

فقط توجه داشته باشین که تمام این برنامه ها به مدت نامعلومی رایگان شده‌اند؛پس بهتر است از این فرصت استفاده کنید و قبل از اینکه دوباره به حالت پولی تبدیل شوند، هرچه سریع‌تر برای دانلود آن‌ها اقدام کنید.

رایگان شدن چنداپلیکیشن پولی آیفون

SPEEDOMETER (با قیمت ۳.۹۹ دلار)

اپلیکیشن SPEEDOMETER این امکان  را به شما می دهد که سرعت حرکت را اندازه‌گیری کنید که در نوع خود بسیار جالب و قابل توجه است. این برنامه بر اساس متدها و پارامترهایی که در خود دارد، جا‌به‌جایی شما در نقشه را آنالیز می‌کند و با توجه به نسبت مسیر طی شده به زمانی که مسیر را طی کرده‌اید، اقدام به محاسبه‌ی سرعت تقریبی شما خواهد کرد. این اپلیکیشن از دو واحد کیلومتر و مایل پشتیبانی می‌کند و می‌تواند مواردی همچون حداکثر سرعت یا میانگین سرعت را برای شما اندازه‌گیری کند.این برنامه را در هر دو حالت افقی و عمودی  میتوانیداستفاده کنید.
زیبایی محیط کاربری از دیگر ویژگی‌های این برنامه به حساب می‌آید.

TextGrabber (با قیمت ۳.۹۹ دلار)

TextGrabber این برنامه برای گوشی‌های آیفون است که می‌تواند نوشته‌های موجود در عکس‌ها را به متن‌ قابل ویرایش تبدیل کند. نکته‌ی جالب، عملکرد آنی برنامه در تشخیص و تبدیل عکس به متن است؛ به طوری که کافی است دوربین گوشی را مقابل کاغذ مورد نظر بگیرید تا TextGrabber بدون نیاز به ثبت عکس، آن را اسکن کند و متن قابل ویرایش را به شما نمایش دهد. استفاده از این امکان برای زبان انگلیسی مقدور است و جالب‌تر آنکه بعد از تبدیل عکس به متن، قادر به تبدیل متن به صدا نیز خواهید بود و می‌توانید به همین سادگی، متنی را از روی کاغذ به یک فایل صوتی تبدیل کنید. این امر به ویژگی در سفرهای خارج از کشور می‌تواند مفید باشد؛

به طوری که کافی است هرگاه به کاغذ، دستورالعمل یا سندی برخورد کردید که معنای آن را نمی‌دانستید، TextGrabber را اجرا کنید و بعد از تشخیص متن، مستقیما آن را از داخل اپلیکیشن به بیش از ۱۰۰ زبان ترجمه کنید.

Note-Ify Notes (با قیمت ۰.۹۹ دلار)

Note-Ify Notes اپلیکیشنی برای گوشی‌های آیفون است که با وجود آن شما می‌توانید یک دفترچه یادداشت کاربردی و قدرتمند در اختیار داشته باشید. البته اپلیکیشن یادداشت‌برداری پیش‌فرض آیفونمی تواند نیاز اکثر کاربران را برطرف کند؛ ولی هنوز استفاده از Note-Ify Notes هم کاربرد های خودش را دارد. در این برنامه شما می‌توانید یادداشت‌های خود را بر اساس موضوع آن‌ها پوشه بندی کنید. بخش ظاهری برنامه نیز بسیار بادقت و باسلیقه طراحی شده است. شما می‌توانید برای هایلایت کردن یادداشت‌های مهم، آن‌ها را به‌صورت رنگی ذخیره کنید تا دسترسی سریع‌تری به آن‌ها داشته باشید. علاوه بر این راه دیگری نیز برای دسترسی ساده‌تر به یادداشت‌های مهم وجود دارد که با عنوان Favorite Note در اختیار شما قرار گرفته است و می‌توانید یادداشت‌های مهم را در این دسته قرار دهید.

از لحاظ امنیتی نیز می‌توانید یادداشت‌های شخصی خود را با خیال راحت در این برنامه ذخیره کنید؛ چرا که در تنظیمات آن می‌توانید رمز عبور تنظیم کنید تا هیچ‌کس جز خود شما قادر به ورود به برنامه و خواندن یادداشت‌ها نباشد. فونت‌ها، پوسته و رنگ‌های به‌کاررفته در برنامه نیز همگی قابل شخصی‌سازی هستند و می‌توانید ظاهر Note-Ify Notes را آن‌طور که دوست دارید، تغییر دهید.

BeatPad (با قیمت ۳.۹۹ دلار)

BeatPad برنامه ای جالب برای آیفون است که :
ابزارهای کاربردی و جذابی در زمینه‌ی موزیک و آهنگسازی در اختیارکاربران قرار می‌دهد.
این اپلیکیشن که در حال حاضر رایگان شده است، فقط یک اپ تفریحی و سرگرم‌کننده نیست.
کاربرانی که دانش خاصی در موسیقی دارند، می‌توانند استفاده‌های تخصصی‌تری نیز از این برنامه داشته باشند.
برای مثال می‌توانید :
تمرین‌های خود حین نواختن پیانوی لمسی را ضبط کنید و دوباره به آن گوش دهید.
BeatPad از پخش همزمان چند لاین نیز پشتیبانی می‌کند که:
پیرو آن می‌توانید با کمی حوصله، در موبایل خود آهنگسازی کنید. علاوه بر شبیه‌ساز پیانوبخش‌های دیگری همچون :
تنظیم اکولایزر و …
نیز در برنامه وجود دارد تا کاربرد آن بیش از پیش شود‌

Line Birds (با قیمت ۰.۹۹ دلار)

Line Birds یک بازی ساده و بسیار جذاب است که :
حتما می‌تواند شما را تا ساعت ها سرگرم بازی کند‌.
همچنین این بازی گرافیک دلنشینی را داراست، شما کنترل یک پرنده را در اختیار دارید که باید با :
پرش‌های دقیق و بجا،
بدون برخورد به موانع بازی
مسیر پیش رو را طی کنید تا بهترین رکوردی را که می‌توانید،  ثبت کنید.
موسیقی  این بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و گیمر را در طول بازی به بهترین شکل همراهی می‌کند‌.

رایگان شدن چنداپلیکیشن پولی آیفون