دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

تصویر گوشی تاشو سامسونگ

انتشار تصویر گوشی تاشو سامسونگ در توییتر که عرضه آن لغو شد

eonline724.ir

تصویر گوشی تاشو سامسونگ

در این مطلب به تصویر گوشی تاشو سامسونگ در توییتر می پردازیم .
طبق تصاویر منتشر شده در توییتر ظاهرا سامسونگ قصد داشت  گوشی تاشویی به نام پروژه وی را در سال ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶ عرضه‌ کند؛ اما بعدا آن را لغو کرده است.

با عرضه‌ی گوشی تاشو اکسون ام با دو نمایشگر ۵.۲ اینچی FullHD توسط زدتی‌ای ،به این فناوری توجهات زیادی جلب شد. با این حال این گوشی به خوبی به فروش نرسید .
اکنون به نظر می‌رسد سامسونگ بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ ایده‌ای مشابه در سر داشت؛
اما در نهایت تصمیم به لغو آن گرفت.

تصویر گوشی تاشو سامسونگ

تصاویر گوشی تاشوی سامسونگ که عرضه آن لغوشده‌است  اخیرا با نام Project V  منتشر شده که شماره مدل آن SM-G929F است. گوشی‌های گلکسی اس ۶ دارای شماره مدل‌ SM-G925x و گلکسی اس ۷  SMG930x هستند؛ پس میتوان از شماره مدل ها اینگونه برداشت کرد که  این گوشی احتمالا بین سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در دست توسعه بوده است. علاوه بر این،  آیکون پلی استور در این گوشی شکل قدیمی خود را دارد
و همچنین تاریخ ویجت صفحه‌ی خانگی که روز چهارشنبه، هفتم ژانویه را نشان می‌دهد،
نشان دهنده ساخت این گوشی در همان سال است.

پایه‌ی اصلی (Project V) همانند گوشی (Axon M) زدتی‌ای قدری ضخیم‌تر است
وبدنه آن روی قسمت نازک‌تر تا می‌شود. شکل کلی گوشی همانند گلکسی اس ۶ با همان طراحی اصلی است که می‌توان از درگاه‌های قسمت پایین متوجه شد.هم چنین دکمه‌های خازنی برنامه‌های اخیر و بازگشت مشابه مدل گوشی های قدیمی سامسونگ است . در  این گوشی یک دوربین به همراه یک فلش به کار برده شده است که برای یک گوشی تاشو عادی می باشد.

در آخر باید بگوییم که تصویر گوشی نشان دهنده ظاهر قدیمی آن می باشد.اما طبق گفته های فردی که این تصاویر را افشاکرده است این گوشی سامسونگ هرگز به بازار وارد نخواهد شد و پروژه وی  لغو شده می باشد.
با این حال، شایعات مختلفی مبنی بر ساخت و ارائه یک گوشی تاشو توسط سامسونگ منتشر شده است.