دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

در نمایشگاه ۲۰۱۹ CES شاهد رونمایی از تلویزیون انعطاف پذیر جدید الجی خواهیم بود!

eonline724.ir

اخیرا گزارش جدیدی به دستمان رسیده است مبنی براینکه کمپانی ال‌جی درصدد آن است تا در نمایشگاه ۲۰۱۹ CES همراه با موبایل و تبلت تاشو،  یک تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر را هم معرفی کند.
در ادامه این مقاله از دروازه همراه ما باشید تا به جزئیات بیشتری از این خبر پی ببریم.

با وجود اینکه به زمان برگزاری ۲۰۱۹ CES فرصت زیادی نمانده است ، ولی از هممین الان درخصوص با برنامه‌ی شرکت‌های مطرح در زمینه‌ی تکنولوژی برای این نمایشگاه جذاب ،صحبت هایی به گوش می رسد.
با توجه به آنچه که پیش بینی می شد ، کمپانب ال‌جی به عنوان یکی از همین شرکت‌های بزرگ به شمار می رود که مثل سال‌های پیش در این مراسم، از فناوری‌ها و محصولات جدید خود رونمایی می کند.
البته ظاهرا  این‌بار با وجود معرفی محصولات دیگری، شاهدد رونمایی از یک تلویزیون OLED  منعطف  هم از این شرکت کره‌ای خواهیم بود.

همچنین با توجه به گزارش‌ های مربوط به این مراسم عنوان شده که سایت اِنگجت (Engadget) توانسته است تا به آن‌ها دست پیدا کند، ظاهرا شرکت  LG پس از مدتی  از نمونه‌های اولیه‌ی تلویزیون انعطاف پذیر که چندی پیش آن ها را معرفی کرده بود، پیشی گرفته است و اکنون در آستانه رونمایی از محصول نهایی خود در  نمایشگاه ۲۰۱۹ CES می باشد.

البته می توان پیش بینی کرد که سال آینده‌ی میلادی، تلویزیون های OLED منعطف ال‌جی به بازار عرضه خواهد شد.

علاوه بر این نیز ، در سند‌های مذکور هم ،  از یک گوشی هوشمند تاشو از سوی ال‌جی هم ذکر شده است.
این در حالی است که تاکنون مشخص نیست که این محصول با چه مشخصات ظاهری  و چه مشخصاتی در معرض دید قرار خواهد گرفت، ولی با توجه به اینکه سامسونگ سخت مشغول برنامه‌ریزی و ساخت گوشی تاشوی خود می باشد ، وجود یک رقیب مستقیم مثل ال‌جی در این زمینه، چندان بعید هم به نظر نمی رسد.

البته گفتنی است که همه محصولاتی که در مراسم CES از سوی الجی شاهد خواهیم بود،  از ماشین ظرف‌شویی گرفته تا ربات‌ها و غیره، به عنوان برنامه‌ی ThinQ AI این شرکت کره‌ای محسوب خواهند شد.
پس با این حساب، اگر  هیچ اشتیاقی جهت مشاهده  تلویزیون منعطف و OLED ال‌جی که با فشردن یک دکمه درون پایه‌ی نگه‌دارنده‌ی خود جمع می‌شود ندارید، شاید به لطف دیگر محصولات متنوع و جدید الجی ، نظر شما را جلب کند.

دانلود از آپارات