دروازه اخبار دیجیتال و فن آوری

سهولت کار با اینستاگرام در آپدیت جدید این شبکه اجتماعی

eonline724.ir

در آخرین آپدیت اینستاگرام تغییرات ظاهری ویژه ای ملاحظه می شود. در آپدیت اخیر اینستاگرام، صفحه پروفایل کاربران مجددا طراحی شده و در نهایت قصد کار کردن آسان کاربران این شبکه اجتماعی را دارد.

در این آپدیت جدید حذف برخی از آیکون‌های پروفایل و جایگزین شدن آن با متن واقعی را خواهیم داشت. بنابراین هر تب به جای نمایش آیکون‌ ، با نوشته‌هایی برچسب می‌خورند.این اپدیت مورد استقبال کسانی که  معنی آیکون‌ها و در نتیجه کاربردشان را متوجه نمی شوند قار خواهد گرفت.

طبق گفته‌های مستقیم این شبکه‌ اجتماعی،  ممکن است جابه‌جایی و تغییراتی چون عوض شدن آیکون‌ها، دکمه‌ها و نحوه جابه‌جا شدن بین تب‌های مختلف در پروفایل حساب کاربری مان در روزهای آینده شاهد باشیم.  اینستاگرام این اپدیت را به منظور  سهولت کار با بخش پروفایل انجام می دهد.

در  آپدیت جدید اینستاگرام آیکون پروفایل در سمت راست قرار گرفته و دیگر تعداد فالوئرها را در بالاترین قسمت رابط کاربری مشاهده نمی کنیم.طبق عکس هایی که منتشر شده است،تعداد پست‌های کاربر را در صفحه پروفایل کاربر نمی بینیم و توضیحات، دقیقا در سمت چپ آیکون پروفایل قرار می‌گیرند.

همچنین در آپدیت جدید به جای نشان داده شدن دوستان مشترک در بالای صفحه پروفایل یک تب جداگانه برای این قسمت در نظر گرفته شده است و صفحه‌هایی فالوکرده اید و کاربرانی که دنبال می کنید در دو تب دیگری قرار دارند.

در نهایت اینستاگرام اعلام کرده است که بر روی تغییرات این به روزرسانی در حال کار می باشد و آن‌ها را در فازهای مختلف بر اساس ترکیب‌های متفاوت طی چند هفته آتی تست می‌کند. آن‌ها به مرور طبق بازخورد هایی که دریافت می کنند، توسعه آپدیت‌های جدید را در دستور کار قرار خواهند داد. طبق این گفته ها باید گفت نحوه طراحی جدید صفحه پروفایل کاربر توسط اینستاگرام  هنوزقطعی نشده است.